PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167473}

Z pamiętnika wściekłej żony

Diary of a Mad Black Woman
6,4 2 653
oceny
6,4 10 1 2653
Z pamiętnika wściekłej żony
powrót do forum filmu Z pamiętnika wściekłej żony

Po obejrzeniu tego filmu mam juz pewnosc, ze sukcesy Tylera Perry sa wynikiem duzej liczby Afroamerykanow w amerykanskim spoleczenstwie, ktorzy skutecznie nakrecaja kolejne wyniki ogladalnosci jego filmow. Ten obraz to dosc naiwna historyjka dramatyczna zmiksowana z komedia a`la Eddie Murphy okraszona muza gospel i rapem z amerykanskich przedmiesc. Szkoda, ze pewen watki nie zostaly rozwiniete bo film zawiera jakies 20 minut calkiem przyzwoitych scen. Nie wiem jaki sens miala dystrybucja tego obrazu w Europie - nie bedac czarnoskorym obywatelem USA nie ma szans by wejsc w klimat tego filmu i byc zadowolonym z seansu. Zasadniczo szkoda czasu.

ocenił(a) film na 2
Batman_7

Niestety, muszę zgodzić się z przedmówcą. Faktem jest że nie obejrzeliśmy całego filmu, bo nie mogliśmy wytrzymać tego humoru, ale pierwsza godzina była straszna. Oczywiście wiemy jak film się skończył, bo wszystko w nim jest do przewidzenia... Przez pierwsze 15 minut jest to prawdziwy dramat - zdradzona żona, mąż, który ją siłą wyrzuca z domu itede. Komediowe wstawki to babcia rozcinająca piłą mechaniczną (skąd ona ją nagle wzięła? wyciągnęła spod sukienki??) sofę i fortepian szeroki na dwa metry. Żenada... Poziom Kevina samego w domu...

Batman_7

A ja sie nie zgadzam.Uwazam,ze to swietny film,szczegolnie ze wzgl.na to jak szeroka palete emocji odczuwanych przez czlowieka przedstawia.Ukazuje zal,smutek,zazdrosc,radosc,poczucie winy i wiele,wiele innych.Natomiast jesli chodzi o aktorow - nie sadze,zeby Tyler kierowal sie rasizmem i pochwalam gre samych Afroamerykanow,sama ostatnio stwierdzilam zenujaco niski poziom tego typu filmow,w wiekszosci bowiem wystepuja biali,a czarnoskorzy aktorzy nie sa wcale od nich gorsi pod tym wzgledem.Na tej samej zasadzie moznaby oskarzyc wszystkie wyrwornie filmowe o faworyzowanie "bladych twarzy".Nie zgadzam sie rowniez z tym,ze nie mozna sie wczuc w klimat,powiedzialabym wrecz,ze to akurat przychodzi najlatwiej.Zas jesli chodzi o babcie - wole ja z pila,nizeli jakichs przyglupow wpadajacych na slupy i slizgajacych sie na skorce od banana,przescigajac sie w rzucaniu k*wami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones