PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608445}
8,3 26 280
ocen
8,3 10 1 26280
Need for Speed Most Wanted
powrót do forum gry Need for Speed Most Wanted

Nie chodzi mi o najszybsze chociaż ktoś może lubi auto ze względu na szybkość.
Biorę pod uwagę także inne czynniki jak np wygląd prędkość czy prowadzenie auta.
Mi najlepiej jeździ się autem Razora BMW M3 GTR

ocenił(a) grę na 10
Radzio3i6

Wygląd...Przecież możesz go dowolnie zmieniać...

Najlepszy jest Cobalt SS zawsze przechodziłem nim całą grę , od samego początku. Bo to boski samochód. Prowadzi się bajecznie , jak się go dobrze zrobi to i wygląd ładny , a prędkość każdego auta da się podrasować do prawie , że maksimum - jeśli się gra nim od początku . Jeździłem także tym :
Lotus Elise - fajna mała suszarka
Lamborghini Murciélago - fajnie mi się nim uciekało przed policją .
Mercedes-Benz SL 500 - dobrze się jeździło .
Corvette C6 - też była niezła.

No i jeszcze świetnie się jeździ Porschem


Radzio3i6

Ja za to całą grę przechodziłem Fiatem Punto. Świetne przyspieszenie,sterowanie...może prędkość taka sobie (Na max tuningu wyciągnąłem "tylko" 372 km/h ) jednak nie przekonałem się do żadnego innego auta jak do tej małej zadziory :) Jeździłem też Murcielago, świetnie wygląda i ma chyba najlepszą prędkość max.

Los_Alamos

Tak Murcielago jest chyba najszybszym autem w grze, natomiast ja nim prawie nie jeździłem, ponieważ nie podobał mi się w nim głos silnika i prowadzenie auta. Strasznie mi ciężko skręcał i nie wyrabiałem na zakrętach. Od Murcielago zdecydowanie wolałem Gallardo.
Był to mój drugi ulubiony wozik w grze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones