PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720567}
8,6 18 073
oceny
8,6 10 1 18073
Life is Strange
powrót do forum gry Life is Strange

TTG

ocenił(a) grę na 10

Nawet jako fan serii gier telletele , ponieważ spojrzałem na "life is strange" tylko i wyłącznie dlatego że przypominała produkcję epizodyczną muszę przyznać że wszystkie gry wyżej wymienionego studia bledną przy "Life Is Strange".

No nie oszukujmy się ta gra pozostawia spustoszenie w psychice normalnego człowieka i nijak dotychczasowe produkcje telltele nawet rewelacyjny 1 sezon zombiaków ni jak nie wygrywają z produkcją sqare enix .

użytkownik usunięty
JestemTuIncognito

Uwielbiam Walking Dead i Wolf Among Us ale LiS jest na serio niezwykłe. To jedyna opowieść, do której odczuwam jednocześnie sentyment i resentyment. Nawet nie lubię zbytnio o niej myśleć, bo włącza mi się to przygnębienie. Przed tym nie wiedziałem, że fikcyjna opowieść może mieć taką moc oddziaływania. Wszystko w grze jest strasznie... "żywe", proza życia, fajny klimat, dopóki przez tę interakcję i przebywanie w świecie gry nie dozna się tej toksycznej immersji. Osobiście, na serio, wręcz niezdrowo zżyłem się z postaciami. Kiedy kończy się dobrą książkę też ma się to uczucie pustki po rozstaniu z bohaterami, a w LiSie dochodzi jeszcze ten fatalizm, tragizm finału. Dla ludzi o mocniejszych emocjach to petarda.

P.S - Square Enix jest tylko wydawcą, grę zrobił zespół Dontnod. Teraz pracują nad grą Vampyr, pod wieloma względami podobną do Life is Strange.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones