PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211018}
8,1 1 165
ocen
8,1 10 1 1165
Garth Marenghi's Darkplace
powrót do forum serialu Garth Marenghi's Darkplace

Trochę to trwało, ale chyba nikt specjalnie nie czekał, bo trochę tu cicho...
Na początku było kilku chętnych, niestety potem się rozeszli, więc powoli, w ukryciu działałem sam. Z tego miejsca dziękuję użytkownikowi Bojra, za napisy do 4 odcinka. Mam nadzieje, że zniesie moje drobne korekty.

Są to moje pierwszy napisy. Zasięgałem rad, zarówno odnośnie tłumaczenia, jak i kwestii technicznych ludzi bardziej ode mnie doświadczonych. Mam nadzieję, że wyszło w miarę przyzwoicie. Napisy czekają na akceptacje na jednym z serwisów z końcówką .info.

Co do samego tłumaczenia: Darkplace pełne jest gier słownych, przysłów, idiomów które nie zawsze da się przetłumaczyć na nasz język. Robiłem co mogłem, żeby oddać ich charakter i w miarę możliwości zachować wieloznaczności.



ocenił(a) serial na 8
blessdamic

Już dodane.

blessdamic

Dzieki. Nawiasem mowiac bylby ktos sklonny zrobic napisy do Nathan Barley? Ponoc tez genialny angielski serial

ocenił(a) serial na 8
whizzo

dzieki za tłumaczenie

blessdamic

ja czekałem, dzięki!

ocenił(a) serial na 8
blessdamic

Ostatnio znów oglądałem serial i przy okazji poprawiłem kilka rzeczy: przede wszystkim synchronizację napisów do pierwszego odcinka, rażący błąd na początku trzeciego epizodu ze słowem "babies", zmieniłem niektóre za długie linijki i jeszcze klika szczegółów. Jakbyście mieli jakieś zastrzeżenia/sugestie, piszcie.

blessdamic

zuch!

blessdamic

Dołączam się do podziękowań za polskie napisy - myślałam, że będę miała kłopot ze znalezieniem nawet angielskich, a tu taka miła niespodzianka :)

blessdamic

to gdzie te napisy można znaleźć?

blessdamic

Jezu wielkie dzięki. Ten serial jest genialny. Gdybym nie trafił na niego przypadkiem, to pewnie nie wiedział nawet o jego istnieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones