Shemar Moore

Shemar Franklin Moore

7,2
1 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shemar Moore

nie przepadam za nim.moze tylko w criminal minds gra takiego chama.wydaje sie cwaniakowaty i nadęty:/

corvin13

ja jakos go tak nie odbieram.. po odcinku w ktorym okazalo sie ze byl molestowany nie czujesz do niego wiekszej sympatii (wspolczucia i podziwu, ze sie tak dobrze trzyma?:))

corvin13

Takie podobne drewno w stylu Małaszyńskiego. Ładna buźka i nic więcej.

perun_6

Drewno w stylu Małaszyńskiego? o.O
polecam obejrzeć ostatni sezon CM - odcinki w okolicach "Derek" (15-19 odc z 11 sezonu)... jak to jest drewniana gra to...

blackolszi

Co to jest CM? Nie oglądam naszych, w większości żenujących produkcji.

perun_6

Criminal Minds

corvin13

A ja odbieram go wręcz zupełnie odwrotnie. Uważam, że rola jest napisana świetnie, ma swoje charakterystyczne cechy, jest chamem, ale dla obcych, nie dla bliskich. Nie odkrywa wszystkich kart za pierwszym podejściem i gra raczej wielowarstwową postać, która ma swoje tajemnice, jest po przejściach, ma historię, a kilka ostatnich odcinków Criminal Minds pokazało nam jeszcze więcej. Nie znam go z innych ról, ale w CM jest jedną z moich ulubionych postaci. Nie nazwałabym go również drewnem - pokazuje emocje, rozwija się z każdym sezonem i wyraźnie widać różnicę w grze aktorskiej od pierwszego do ostatniego sezonu.

Maria_Adamczyk

szkoda tylko, że postanowił odejść z CM

kingsso

No właśnie... Teraz pozostało mi tylko udawać, że CM właśnie miało swój ostatni odcinek i że następne emitowane odcinki nie istnieją. Bo nie wyobrażam sobie nikogo, kto mógłby go zastąpić...

Maria_Adamczyk

ale wraca Paget Brewster w roli Emily, tylko nie wiem na jak dlugo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones