PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535513}

Powrót zła

Mother's Day
6,2 7 198
ocen
6,2 10 1 7198
Powrót zła
powrót do forum filmu Powrót zła

Film nie jest zły, ale czasami nie trzyma się kupy. Wyjątkowo nie podoba mi się postać Lidii. Miałam nadzieję że się odmieni, uratuje ich, przeciwstawi się matce. A ona nic. I jeszcze Johny, jak on przeżył bez fachowej pomocy? Bez żadnej pomocy, bo ta pseudo-matka nie uznaje szpitali? I też się dziwię, że Beth nie poroniła. Przeżyła wypadek samochodowy, wielokrotne bicia, zastraszanie, walkę, pożar. To cud, że udało jej się zachować dziecko. A tak w ogóle, dlaczego nie oddała tych pieniędzy. Mogła wszystkich uratować, a tak przez nią zginęło z pół tuzina osób. Przecież mogła normalnie odejść od tego męża, albo nawet wyrzucić go z domu. Chciała przed nim uciec, a może jeszcze nie powiedzieć że jest w ciąży? To chyba by była sprawa policji.
Ale poza tym duży plus, akcja dzieje się szybko co chwalę i ogólnie bohaterowie nie irytują jakoś szczególnie. Najlepsza ta matka, której powinno się już przy urodzeniu odebrać te dzieci.

ocenił(a) film na 7
raschel97

Beth sądziła, że jeśli powie o pieniądzach, to wszystkich zabiją od razu. Uważała, że jeśli to ukryje, to tamci uwierzą że nie ma żadnej kasy i dadzą im spokój (zadowolą się pieniędzmi z bankomatów i z sejfu ze sklepu).

Psycho-mama nie była prawdziwą mamą tych ludzi, tylko porywała ich gdy byli dziećmi..

Dla mnie bez sensu był wątek z tą laską którą znaleziono na śmietniku i zawieziono do szpitala. Napisała komu mają pomóc, ktoś z personelu wezwał policję i wątek się urywa.
Postać Lidii też bezsensowna.

ocenił(a) film na 5
Sighma

Watek sie nie urwal - kiedy Beth ogluszyla matke tych psychopatow i wyszla z domu to tam juz byla policja oraz straz i mozliwe iz ta straz sprawila troche zamieszania ... bo skad ona sie tam wziela skoro matka dopiero co podlozyla ogien ?? No chyba ze podlozyla ogien i sobie po tym domu jeszcze chodzila i ogladala wnetrza :) Inaczej trzeba by bylo zalozyc ze straz pozarna sie teleportowala ... Zastanawiajace byloby takze kto po ta straz zadzwonil - sasiedzi ?? Ogien zobaczyli ale strzalow nie bylo slychac :) ??

ocenił(a) film na 6
Sighma

Bezsensu byla koncowka gdzie na sile tworcy chcieli "dokonczyc historie".
Przyjezdza policja ,straz a ci mordercy sobie spokojnie uciekli.Nastepnie ukradli dziecko.

raschel97

"Film nie jest zły, ale czasami nie trzyma się kupy".
To czemu dałeś mu ocenę 10, czyli arcydzieło. Czy o arcydziele można powiedzieć jedynie "nie jest złe i trochę kupy nie trzyma"???

raschel97

Najgorsze, że nie złączyli sił i nie stanęli do "walki" Też mieliście wrażenie, że ktoś mógł wziąć bilę i rzucić bandycie w głowę? Po takim mocnym rzucie, spokojnie by zemdlał, nawet jakby nie dostał w skroń.

raschel97

Ta mamuska porywala cudze dzieci ze szpitali.

A Beth glupia. Moze by i zabili wszystkich jakby sie przyznala. Ale nie wydala tej kasy, wiec mogla powiedziec ze przechowywala ja nie wiedzac gdzie ja wyslac i to by moze wystarczylo. No bo to tez prawda, jak ta baba nie miala domu i miejsca zamieszkania. A tez sama nie wiedziala ze pieniadze do niej maja przyjsc, bo tak by mogla pojsc do swego starego domu i sie spytac czy cos przyszlo.

Ogolnie to durne jakies. Niby tej kasy duzo nie bylo wiec tez ryzykowac dla niej nie warto. Beth chciala rozpoczac nowe zycie a przeciez wystarczylby rozwod z winy meza. Chyba ze nie chciala juz go nigdy ogladac, w sumie o ciazy mu nie powiedziala. Moze nie tylko sie wkurzyla o zdrade ale obwiniala go ze nie dopilnowal ich syna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones