PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646756}

Ciotka kontra mafia

Madea's Witness Protection
5,5 1 948
ocen
5,5 10 1 1948
Ciotka kontra mafia
powrót do forum filmu Ciotka kontra mafia

2/10

ocenił(a) film na 2

beznadzieja szkoda czasu, jaka mafia????? tak ciotka jest ale reszta...
bez zrywu akcji bez komedi moze z raz sie usmiechnołem i to max co kazdy osiagnie

agoz

Jestem świeżo po obejrzeniu i muszę przyznać, masz racje, że tytuł to jakieś nie porozumienie. Po oglądnięciu z bratem, brat mnie zapytał "a gdzie ta mafia?". pokazali jednego gostka, który i tak nie był gangsterem tylko jakiś... (tu można napisać jakieś określenie człowieka którego się bardzo nielubi ), który był szefem bohatera i wiedział o całym procederze. Jeżeli chodzi o ogólne wrażenia z filmu to film był śmieszny, szczególnie dialogi wykonaniu "seniorów", ale przebieg akcji wydał mi się że została skrócony i to znacznie (ktoś nakręcił film, po czym wyciął trochę fabuł bo film był według niego za długi), może właśnie o tą tytułową mafie :D

agoz

"Ciotka kontra mafia" to polski tytuł- nie dziwcie się, że nie ma mafii, jeśli w orginale jest "Madea's Witness Protection", czyli ochrona świadków Madei.
Nie mówiąć już nawet o mafii, w orginale nie ma nawet ciotki. Nie dawajcie od razu 2/10.

ocenił(a) film na 3
agoz

Ludzie to takie smiechowe.
To dalsza kontynuacja serii komediowej z ta śmieszna mamuśka xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones